יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
עוברים דירה? כדאי שתתחילו לארוז

על מנת למנוע תקלות או בעיות במהלך מעבר הדירה, וכדי להפוך את המעבר להכי כייפי ומוצלח שיש מומלץ לתכנן את האריזה של חפצי הבית מראש ויפה שעה אחת קודם. במיוחד בעבורכם איגדנו מספר טיפים למעבר חלק וללא דאגות.

טיפים למעבר דירה

טיפים מעבר דירה מוצלח:

  1. אל תתפשרו על חברת ההובלה שלכם, מומלץ להשקיע מאמץ בחיפוש חברת הובלות בתל אביב ובהשוואות המחירים. אם ברשותכם פריט חריג כדוגמת שלוחן גדול ועתיק שאי אפשר לפרק, חפשו חברת הובלות בתל אביב עם מנוף, וודאו שיש להם את הביטוח המתאים, ושאלו אותם אם הם מספקים שירותי אריזה לשם כך.
  2. ארגזים. דאגו לאספקת ארגזים בכמות שאתם צריכים. אפשר לקנות ארגזים ממקומות שונים, וגם לחפש כאלה בעצמכם, חפשו אותם בנקודות האיסוף למיחזור קרטונים, ובקשו מבעלי המכולת השכונתית שישמרו בעבורכם ארגזים טובים. אפשר לבקש מחברים או שכנים להעביר אליכם את הארגזים של המוצרים אותם הם יזמינו בזמן הקרוב. את הקרטונים שאספתם פרקו והשטיחו ושמרו במחסן, או שתכניסו אותם אחד בתוך השני.
  3. דאגו שיהיו לכם בבית חומרי אריזה כגון ניירות דבק חזקים עבים ועמידים, ומספריים. השיגו גם ניילון בועות ועיתונים ישנים כדי לעטוף ןלשמור על הכלים השבירים. הצטיידו גם בטושים עבים לרישום התכולה שיש בארגז. לרוצים להשקיע או לחלופין להעסיק ילדים- הדפיסו מדבקות 'שביר' בצבע עז.
  4. ארזו בצורה חכמה ומחושבת. למשל את הארון של חדר הילדים ארזו כך: את בגדי החורף של הבנות בארגז אחד, את בגדי החורף של הבנים בארגז שני, ארזו את בגדי הקיץ של כל ילד בנפרד. את השמלות החולצות והמכנסיים שתלויים בארון הכניסו לתוך ארגז כמו בהם (מחוברים לקולב). את הנעליים ארזו בארגז אחר.
  5. הקפידו לרשום על כל ארגז את התכולה המדויקת שיש בו, ואת החדר העתידי אליו הוא צריך להתמיין. אם תעשו כך פריקת הארגזים תהיה קלה ומהירה יותר.
  6. את הציוד ללילה הראשון כדוגמת מברשות שיניים, פיג'מות, והדובי של הקטן ארזו בנפרד וקחו אתכם ברכב הפרטי.

למידע נוסף על שירותי הובלות ומעבר דירה כנסו לבלוג – מקצועני הובלות בישראל

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM