יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
מה ההבדל בין ניהול נכסים לאחזקת מבנים?

רמת חיים גבוהה היא משאלתם של כל הדיירים בכל בנייני המגורים, כאשר ישנם אלו שעושים פעולה אקטיבית על מנת לזכות ברמת חיים שכזו. כיום, מוצעות לדיירים בבנייני היוקרה השונים אפשרויות לעבודה עם חברת אחזקה כמו גם עם חברת ניהול נכסים. אם גם אתם שואלים את עצמכם מה ההבדל בין השירותים שמציעות החברות, התשובה לפניכם:

חברת האחזקה מתחזקת ומטפלת בבניין שלכם

השירות הניתן על ידי חברות האחזקה הינו שירות שהמטרה שלו היא לתחזק ולשמר את ערך הבניין. אם תחשבו לרגע על הבית הפרטי שלכם, הרי שאתם דואגים לתחזק אותו בניקיון, לשפץ אותו מפעם לפעם, להחליף נורות שרופות ולבדוק המערכות בבית אחת לשנה. מה קורה בעת שישנו בניין עם מאות דירות ועשרות קומות? הרי שצריך להבטיח עבודה עם חברה שתיקח את האחריות ותדאג לכל הנדרש.

השירות הניתן על ידי חברת אחזקות ניתן לדיירים שגרים בבנייני המגורים. למרות שרבים מכירים את אותן החברות דווקא מבנייני המשרדים, הרי שחברות אלו פועלות גם בבנייני היוקרה. השירות הניתן לכם מבטיח כי לא תטצרכו להזמין טכנאי למעלית במקרה של תקלה, לא תצטרכו להישאר ללא חשמל במקרים של קצר או נפילות ובטח שלא תצטרכו לדאוג בעצמכם לפתרון של בעיות במערכת המים או הביוב. כל הנדרש מכם במקרים שכאלו הוא לדבר עם נציג חברת האחזקות שישלח אליכם את אנשי המקצוע הרלוונטים. חיסכו את אי הנעימות מול השכנים ואת בזבוז הזמן הרב שבקיום ישיבות ועד – חברת הניהול תבצע עבורכם את כל הנדרש!

חברת ניהול נכסים – איזה שירות היא מעניקה?

השירות הניתן על ידי חברות אלו שונה מהשירות המעניקות חברות האחזקה. בעוד חברת האחזקה משרתת את הדיירים הגרים בבניין, חברת ניהול הנכסים עובדת עבור בעלי הדירות. ישנם לא מעטים המחזיקים בכמה דירות שונות המיועדות להשכרה לדיירים חיצוניים, ולעתים קשה מאד לנהל את חוזי השכירות ומציאת הדיירים בצורה עצמאית. במידה וגם אתם מחזיקים במספר דירות ורוצים שמישהו ינהל את כל הנדרש עבורכם, הרי שחברה שכזו תוכל לעשות זאת עבורכם. חברת ניהול הנכסים דואגת למציאת דיירים, להשכיר את הנכס, תחזוק של הנכס, גבייה של דמי השכירות וחתימה על חוזים.

אז מדוע כדאי לכם לעבוד עם חברה שכזאת? מכל הסיבות! כשם שחברת האחזקות דואגת לכל הנדרש לדיירים, כך חברות ניהול הנכסים דואגות לכם. באופן זה, אינכם צריכים לחשוש מהתנהלות ישירה מולם, אלא שיש מי שעושה הכל עבורכם. לא אחת ישנם אלו המעידים כי קשה מאד לנהל נכסים, זאת מאחר ולכל דייר ישנן דרישות שונות. בעת שאתם מפקידים את העבודה בידייה של חברת ניהול הנכסים, אתם פטורים מכל התעסקות ויכולים פשוט ליהנות מההכנסה הפאסיבית שלכם בכל חודש מהדיירים.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM