יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
מדוע כדאי לרכוש טבעת אירוסין מקולקציה חדשה?

לבטח גם אתם מכירים את ההתרגשות הגדולה המציפה את בנות הזוג שלכם בעת שמותג האופנה החביב עליהן משיק את הקולקציה החדשה. את אותה התרגשות בדיוק אתם אמורים לחוש בעת שישנה קולקציה חדשה של טבעות אירוסין מעוצבות! כל טבעת שלא תעניקו תרגש, תפתיע ותשמח, אך מסתבר כי בעת שאתם מעניקים טבעת מקולקציה חדשה, אתם מרגשים אפילו יותר! אז מדוע גם לכם כדאי להציע נישואין עם טבעת שעוצבה והושקה ב-2018?

בזמן שהיא מכירה את כל הדגמים, אתה הולך להפתיע

אפשר להודות בזאת: הנשים משתעשעות מפעם לפעם בהצצה על דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות המוצגים בקטלוגים האינטרנטיים של חנויות התכשיטים. מאחר והן עושות זאת לאורך זמן, הן גם נחשפות להמון דגמים. באופן זה, הן כבר מגבשות לעצמן עמדה ומסמנות את הטבעות החביבות עליהן ביותר. בעת שהן בטוחות שהן כבר ראו הכל, אתה תפתיע! הטבעות החדשות לא מוצגות מיד בקטלוגים המקוונים, כך שתוכל להפתיע אותה עם דגם שהיא אפילו לא ראתה.

ככל שהטבעת חדשה יותר, כך היא נדירה יותר

הגעת אל חנות התכשיטים ומציעים לך להציץ בקטלוג של טבעות אירוסין מעוצבות שממשיכות כבר כמה קולקציות? ללא כל ספק, מדובר על דגמים מרהיבים וזו הסיבה שהם המשיכו הלאה אל עונות נוספות, אך הסיכוי כי הטבעת תהיה נדירה ובלעדית לאחת שלך אינם גבוהים. מנגד, בעת שאתה רוכש לה טבעת מקולקציה חדשה, הטבעת הופכת נדירה יותר, מעניינת יותר וכזו שנשמרת בלעדית לה. רק נסה לחשוב כמה מחמאות היא תקבל על טבעת מעוצבת וייחודית שעוד טרם נראתה…

האם טבעות מקולקציה חדשה יקרות יותר?

טבעות אירוסין מעוצבות אינן יקרות יותר! בעוד ישנם ענפים כמו ענף האופנה שבו ישנה חשיבות לעונות קודמות או חדשות בכל הקשור למחיר, בענף טבעות האירוסין אין זה עובד כך. מחירי הטבעות מבוססים על פרמטרים אחרים מבלי שישנה חשיבות לותק הקולקציה. הפרמטרים המשפיעים על מחיר הטבעת הם סוג הזהב, גודל היהלום, רמת הניקיון שלו, החיתוך שלו והליטוש שלו. טבעות אירוסין מעוצבות משנת 2018 מחכות לכם!

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM