יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
לפני שאתם משקיעים בנדלן: צ'ק ליסט מהיר

1.הגדירו את מטרת ההשקעה שלכם

בעת שאתם בוחרים להשקיע, הרי שאתם מצפים לצאת נשכרים מההשקעה שלכם. המשמעות? עליכם להגדיר מטרה ברורה להשקעה שלכם. חלק בלתי נפרד ממהלך של קורס נדל"ן הוא לסייע לכם לזהות הזדמנויות להשקעה, כך שהן במידה רבה גם תורמות לכם להגדיר את מטרת ההשקעה שלכם.

 

2.דירות קטנות תמיד עדיפות יותר

דירה להשקעה אינה דירה שאתם עתידים להתגורר בה, אלא שמדובר על דיירים שישכירו מכם את הנכס שלכם. מאחר ומדובר על דירות להשקעה, חשוב שתדעו כי הדירות הקטנות יותר הן אלו העדיפות להשקעה. הסיבה היא שקל יותר להשכיר דירות אלו, מאחר וקהל היעד של דירות בשכירות הוא זוגות צעירים ומשפחות קטנות.

 

3.העניקו תשומת לב גם לסביבה

מבנה הדירה וגודלה חשובים מאד, אך אל תשכחו דבר חשוב נוסף: הסביבה בה אתם מעוניינים לרכוש את הדירה שלכם. עוד לפני שאנשים מחפשים את ארבעת הקירות שלהם הם מחפשים סביבה מרכזית ,מפותחת וכזו שהולמת את אורח החיים שלהם. השתדלו לבחור בדירות הנמצאות בסביבה הכוללת פתרונות של תחבורה ציבורית, מרכזי קניות ופנאי ומסגרות חינוכיות.

 

4.עד כמה הנכס קרוב למקום המגורים שלכם?

נכס ההשקעה שלכם הוא נכס שיהיה מנוהל על ידכם, ועל כן חשוב שדירת ההשקעה שלכם תהיה קרובה למקום המגורים שלכם. בעת שישנו יתרון גיאוגרפי שכזה, יהיה לכם קל יותר לשלוט על העניינים, להיפגש עם הדיירים שלכם, לבצע תיקונים ולהגיע במהירות האפשרית לדירה במקרים בהם אתם נדרשים.

 

5.בלי קיצורי דרך: לכו על קורס נדל"ן

השקעת נדל"ן היא השקעה המבוססת על מיטב כספכם – כסף שעבדתם בשבילו בעמל רב. אם יש דבר שאסור לכם לעשות הוא לנקוט בגישה של קיצורי דרך: השקעת הנדל"ן שלכם חייבת להיות מבוססת על מהלכים נבונים ומושכלים. ההמלצה החמה ביותר עבורכם לפני ההשקעה היא לעבור קורס נדל"ן ממוקד וענייני הנפרס על פני כמה מפגשים, כאשר כל מפגש אורך כשלוש שעות. באופן זה אתם יכולים לקבל בסיס טוב שיהיה לכם ארגז כלים שתוכלו ליישם לאורך ההשקעה הבאה שלכם.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM