יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
חברת אבטחה – איך תבחרו את החברה שתאבטח את הבניין שלכם?

ממש כפי שאתם דואגים לטוב ביותר בשטחו של הבית הפרטי שלכם, כך אתם רוצים להבטיח את הטוב ביותר לבניין שבו אתם גרים. הדירים המתגוררים בבנייני היוקרה מעוניינים בשירות של חברת אבטחה שתדאג למערך אבטחה איכותי ויעיל לאורך כל שעות היום בבניין. נשאלת השאלה והיא איך מוצאים את החברה שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר?

 

הגדירו תקציב בישיבת הדיירים

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא כמובן להעלות את הרעיון בפני כל הדיירים. במידה ואתם עובדים עם חברת אחזקה, סביר כי ישנו שיתוף פעולה פורה מאד בין כל הדיירים המעוניינים להעלות את איכות החיים בבניין. לכן, סביר כי הרעיון של שילוב חברת אבטחה בבניין יתקבל בברכה. כעת, נסו להגדיר תקציב לפרוייקט הזה לפני שאם מתחילים את החיפוש אחר החברה. מאחר ותבדקו מספר חברות, כדאי שיהיה לכם תקציב שתוכלו דרכו לשלול אפשרויות לא רלוונטיות.

 

איזה שירות החברה מעניקה לכם?

בכל פניה שלכם אל חברת אבטחה, עליכם לשאול בכל פעם מחדש מה מציעה לכם החברה. ישנן לא מעט חברות המעניקות שירות שכזה, אך בסופו של דבר מניפת השירותים משתנה בין חברה לחברה. ההמלצה היא ללכת על חברה המעניקה שירות אנושי של 24/7 בלי קשר לנוכחות של איש ביטחון במקום, כמו גם לדאוג לאנשי ביטחון שעושים סיורי פנים בבניין, אך גם סיורי חוץ. לבחירתכם, אפשרות גם לדאוג לאנשי ביטחון הבודקים את הבאים אל הבניין, כך שבמידה וגם שירות זה רלוונטי לכם, חשוב להבטיח כי חברת אבטחה שאיתה אתם מתקדמים יכולה לספק את השירות הנדרש על ידכם.

 

האם תחום ההתמחות של החברה מתאים לכם?

ישנן חברות המציעות שירותי אבטחה מסוגים רבים, בעוד ישנן חברות המציעות שירות מצומצם יותר שבו הן מתמחות. ההמלצה היא ללכת על חברה המעסיקה אנשי ביטחון מוסמכים ומורשים שיכולים לאבטח כל בניין עם כל שירות נדרש. חברת אבטחה שמעניקה שירותי אבטחה נרחבים יותר, היא חברה עדיפה. הסיבה? כיום אתם זקוקים לשירות ספציפי, אך מה קורה בעת שתרצו לשדרג את חבילת השירותים? חשוב שיהיה לכם תמיד אל מי לפנות תוך הידיעה שתקבלו גם מענה איכותי.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM