יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
המדריך לבחירת שמלה לשושבינות

לכל כלה יש כמה חברות טובות שמלוות אותה לאורך הפקת האירוע המרגש מכל: אירוע החתונה. החברות הטובות שלך מסייעות לך בבחירת שמלת הכלה שלך, כאשר בהמשך יהיה עליך לסייע להן עם בחירת השמלות לאירוע. כמעט בכל אירוע חתונה כיום, ישנן החברות הטובות של הכלה שמקבלות את הטייטל המחייב – שושבינות, ולרוב הן גם לבושות בשמלות שנבחרו מראש ובתיאום עם הכלה. רגע לפני האירוע הגדול ורגע אחרי שאת בחרת את שמלת הכלה שלך, איך תבחרי שמלות ערב לחתונה לחברות הטובות שלך?

 

שמלות זהות או קו מנחה?

המון כלות וגם שושבינות, מתלבטות בשאלה והיא האם כדאי לבחור בשמלות זהות לכל החברות, או לבחור בקווים עיצוביים מנחים כאשר לכל אחת מהשושבינות תהיה יד חופשית לבחור שמלה. מבחינה לוגיסטית, יהיה קל יותר לבחור שמלה זהה לכל השושבינות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי לכל חברה יש את הדעה שלה ואת הטעם שלה, כך שתהליך הבחירה לכשעצמו עלול לקחת יותר זמן. מעבר לכך, כל אחת תרצה באירוע להביא עצמה לידי ביטוי באופן אישי, כך שבחירה של שמלות ערב לחתונה שהינן זהות לחלוטין, מסתמת כבחירה פחות טובה.

 

הפרמטר החשוב ביותר: הצבע

על כן, הבחירה היא באלמנטים שונים שידגישו את החברות שלך כשושבינות לאירוע. איך עושים זאת? בין היתר עם בחירה של צבע. בעוד צבע שחור יכול להסתמן כצבע שאינו ייחודי וכצבע שסביר כי המון אורחות ילבשו באירוע, צבעים בגוונים פסטלים ואפילו ירוק זית, מסתמנים כצבעים בעלי נוכחות אלגנטית וסולידית שידגישו את חברותייך – כך שלא יהיה ספק שהן השושבינות שלך. שימי לב כי האחריות שלך היא להנחות את החברות מבחינת צבע, כאשר חשוב לתת לכל אחת יד חופשית מבחינה גזרה של השמלה.

 

התאמה של השמלה לעונת האירוע

אחד הדגשים החשובים ביותר הוא להתאים את השמלה לעונת האירוע. הפח שהמון בנות נופלות בו הוא בעיקר אירועי הקיץ הנערכים כאירועי צהריים. בהנחה והאירוע אכן מתקיים בצהריים, חשוב לבחור בשמלות קצרות על מנת לאפשר נוחות אידיאלית לשושבינות שלך. מנגד, אם האירוע הינו אירוע ערב, גם במידה ומדובר על אירוע קייצי, כדאי ללכת על שמלות ערב לחתונה.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM