יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
שכנים, שכנים: עובדים עם חברת ניהול וחוזרים לשכנות טובה

לא אחת נאמר כי עוד לפני שעליכם לבחור את הדירה שלכם ואת הבניין בו תגורו, כדאי לכם לבחור את השכנים שלכם. שכנות טובה משפיעה על איכות החיים שלכם לטובה, ואילו שכנות שאינה טובה יכולה לפגוע בה אנושות. הדרך שלכם להיות שכנים טובים יותר? להעסיק בבניין שלכם חברה שעוסקת בשירות של ניהול מבנים. מה הקשר בין חברה שכזו ובין שכנות טובה?

 

הדפיקה בדלת היא רק בשביל הסוכר

העבודה של חברת ניהול מבנים היא בין היתר להחליף את עבודתו של ועד הבית. אם כבר יצא לכם לגור בבנייני מגורים משותפים בעבר, לבטח גם אתם מודעים לכך שנציגי הועד היו דופקים על דלתות הבתים על מנת לגבות את דמי הועד החודשיים. בעוד ישנם השכנים שמשלמים בזמן, ישנם אלו שלוקחים את הזמן וכך נוצר חוסר קבוע בקופת הועד. אי התשלום היה יוצר מתח בין הדיירים ובעיקר בין נציגי הועד לדיירים החייבים. חברת ניהול מבנים פוטרת אתכם מהתעסקות בגבייה והיא זו שתדאג לעשות זאת עבורכם. הפעם הבאה שידפקו אצלכם בדלת תהיה על מנת לבקש מכם סוכר, ותו לא.

 

לא מחלקים משימות וזורקים אחריות

חברת ניהול מבנים שעוסקת גם באחזקת הבניין דואגת לכל הנדרש – מא' ועד ת'. אחד הדברים שהיו יוצרים סכסוכי שכנים היה בעת שהיו מתגלים כשלים וליקויים בבניין – אז כל דייר היה מעביר את האחריות לדייר אחר. השכנות הטובה שלכם כעת נשמרת מאחר ואין צורך להעביר אחריות, אלא ישנו גורם מוסמך שמטפל עבורכם בכל הנדרש בבניין: חברת האחזקה והניהול. היא זו שתדאג לזמן את אנשי המקצוע הרלוונטים לטיפול בכל הבעיות בבניין שלכם.

 

האם עדיין יש צורך בוועד בית?

ועד הבית הופך להיות גוף סמלי שמטרתו היא טובת הבניין בו אתם גרים. הימים בהם ועד הבית היה צריך להיות גוף מנהל, אינם עוד. כעת, תפקידו של ועד הבית לקבל החלטות, לארגן אסיפות דיירים ולחשוב איך מקדמים את הבניין לאיכות חיים טובה יותר. חברת הניהול היא זו שעוברת לנהל את הבניין ולדאוג לכל הנדרש.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM