יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
רוצים להתחתן בקיץ? אל תשכחו שאתם לא לבד

בטבעות אירוסין לדוגמא, אין תמימות דעים: חלק מהנשים חולמות על טבעות אירוסין מיוחדות, בעוד ישנן אלו שרוצות לקבל טבעת אירוסין קלאסית. יחד עם זאת, אם יש משהו שנדמה שיש עליו קונצנזוס הוא העונה להתחתן בה: עונת הקיץ. העונה החמה היא גם העונה החמה באירועים, שרבים מביעים התעניינות להתחתן דווקא בה. גם אתם רוצים לשבור את הכוס בעונת הקיץ? אתם לא לבד…

סוגרים תאריך עם מתחם האירועים: 

עונת הקיץ גדושה באירועים, מה שאומר שזמינות התאריכים אינה גמישה כפי שהיא בעונות אחרות. על כן, ברגע שאתם מאורסים, התחילו לחפש את מתחם האירועים שלכם וסגרו איתו כמה שיותר מהר. התאריכים לאירועי הקיץ נחטפים ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם רצון רב להתחתן, רק בלי מקום להתחתן בו.

בוחרים כמה שיותר מהר את הספקים: 

כשם שמתחמי האירועים מחוזרים בעונת הקיץ כפי שהם לא מחוזרים בשום עונה אחרת, דומה הדבר עם הספקים השונים לרבות צלמים, מעצבות, מאפרים, תקליטנים וספקי אטרקציות. על כן, הרכיבו את רשימת הספקים שלכם לאירוע כמה שיותר מהר, וזאת על מנת להבטיח שהספקים שחלמתם לעבוד איתם יהיו לכם זמינים בתאריך היעד שלכם.

שולחים הזמנות מספיק זמן לפני: 

וחשובים לא פחות: האורחים שלכם. מאחר ועונת הקיץ גדושה בהמון אירועים, האורחים שלכם לבטח מוזמנים לאירועים נוספים מלבד אירוע החתונה שלכם. על מנת לאפשר להם להיערך ולהבטיח כי הם אכן יגיעו לחגוג איתכם, שלחו את ההזמנות מספיק זמן לפני. לאחר שליחת ההזמנות, אל תשכחו לערוך רשימות הגעה.

Read More

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM