יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
קולטי השמש לדוד – מה זה?

בכדי לנהל אורח חיים התואם את קצב החיים המודרנים אתם זקוקים למים חמים. אכן, היו ימים לאורך ההיסטוריה, וגם ימים לאורך ההיסטוריה הלא כל כך רחוקה, בהם המים החמים היו פריבליגיה. כיום, המים החמים משרתים אתכם כמה פעמים ביום: עם רחיצת הכלים בכיור המטבח ועד הרחצה היומית המתקשרת באופן ישיר עם הישרדות והיגיינה. דוודי השמש יצרו מהפכה של ממש, וכיום אזרחי מדינת ישראל יכולים ליהנות מהנכס הגדול ביותר שיש לישראל: השמש. הודות למקור האנרגיה הטבעי, גם אתם יכולים ליהנות מהתקנה של קולטים לדוד שמש. אז מי הם קולטי השמש שדואגים לכך שגם לכם יהיו מים חמים?

 

איך נראים קולטי השמש?

לבטח גם לכם יצא לראות כבר את קולטי השמש על גגות, אך אינכם מודעים לכך שאלו הקולטים. מדובר על לוחות מלבניים וגדולים, שגודלם משתנה בהתאם לגודל הדוד שברשותכם. הלוחות המלבניים מצופים בציפוי שקוף והם בצבע שחור, זאת על מנת שקליטת קרני השמש תתבצע בצורה אידיאלית ויעילה יותר. בכדי שקרני השמש יגיעו במגע ישיר עם הקולטים, הם ממוקמים על גגות גבוהים של בנייני המגורים או בתים פרטיים – שם אין כל הפרעה או גופים החוצצים בין קרני השמש ובין הקולטים.

 

כמה זמן עתידים לשרת אתכם דוד שמש וקולטים?

דוודי השמש בעלי תוחלת חיים של בין 10 ל-12 שנים, כאשר מה שמשפיע בסופו של דבר על תוחלת החיים הוא סוג הדוד, המותג שלו ומידת התחזוק שלכם. ומה באשר לקולטים? תוחלת החיים שלהם תלויה בעיקר במידת התחזוק שלכם. כל עוד תדאגו להזמין טכנאי של קולטים לדוד שמש על מנת לבצע עבודת תחזוק שכוללת ניקוי ושטיפה שלהם, תוכלו ליהנות מקולטים גם לעשר שנים. שימו לב כי לצד מידת התחזוקה שלכם הרי שהקולטים הינם חשופים, כך שהם גם חשופים לנזקי מזג האוויר וכך יכולים להגיע לבלאי גם לפני. כן חשוב לציין כי את מלאכת תחזוק הקולטים מפקידים בידיהם של טכנאים מקצועיים. עבודת ניקוי הקולטים מבוססת על עבודה על הגובה, כך שהיא שמורה רק לאנשי מקצוע מיומנים.

 

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM