יום שני, אוקטובר 18, 2021
צמיד זהב בהצעת הנישואין – כדאי או לא?

הדבר שמביא אותך להציע נישואין לבת הזוג שלך הוא האהבה הגדולה שלך אליה. בהצעת הנישואין, כמו בהצעת הנישואין, מלבד המילים המתוקות שתגיד לאחת שלך, גם תשלוף בפניה את טבעת האירוסין שרכשת במיוחד בשבילה. אותה אהבה גדולה עד כדי כך גדולה, עד שלעתים מרגישים המון גברים שטבעת בלבד אינה מספיקה. רגע לפני שגם אתם רוכשים תכשיט נוסף כמו צמיד זהב, האם כדאי בכלל להעניק תכשיט נוסף מלבד הטבעת במעמד הצעת הנישואין?

 

בעד: בהחלט תוכל להבטיח שזה היום המאושר בחייה

המשאלה הגדולה שלך מלבד קבלת תשובה חיובית להצעה, היא להבטיח שבת הזוג שלך תתרגש ותהיה מאושרת. אפשר לומר ללא כל ספק שטבעת אירוסין מרהיבה אכן תעשה את העבודה, אך בעת שמצטרף אל ההצעה תכשיט נוסף כדוגמת שרשרת, עגילים או צמיד זהב, ההתרגשות תהיה גדולה הרבה יותר. הצעת נישואין מציעים רק פעם אחת בחיים, כך שכדאי לנצל את ההזדמנות הזו להציע בדרך בלתי נשכחת!

 

נגד: תשומת הלב מתחלקת בין הטבעת ובין תכשיט נוסף

מנגד, חשוב לזכור שבעת שמעניקים תכשיט נוסף מלבד הטבעת, תשומת הלב מתחלקת בין התכשיטים. כל הנשים מצפות לקבל טבעת בלבד בהצעת הנישואין שלהן, כך שעתיד לקרות מצב שמרוב ההפתעה הגדולה וחוסר הציפייה, תשומת הלב כלפי התכשיט הנוסף תהיה גדולה יותר. אכן מדובר על שיקול שכדאי לקחת בחשבון, זאת מאחר והכוכבת האמיתית בהצעה היא טבעת האירוסין המגלמת בתוכה מסורת של שנים והיא במידה רבה האייקון המוביל ביותר בכל הקשור להצעת הנישואין.

 

העמק השווה: תן את הכבוד לטבעת, התכשיט הנוסף יגיע לאחר מכן

הרעיון לרכוש תכשיט נוסף הוא רעיון שהמון גברים מעלים על דעתם, ואכן מדובר על רעיון לא רע בכלל. יחד עם זאת, כדאי להעניק את התכשיט בדרך מושכלת שגם לא תפחית בערך הטבעת, וגם תבנה את ההתרגשות בהדרגה. לכן, את הצעת הנישואין תציע עם הטבעת בלבד. לאחר קבלת התשובה החיובית וההתרגשות הגדולה, תוכלו להעניק לה מתנה נוספת שתוכל לקרוא לה "מתנת אירוסין" – מתנה שניתנה לה על כך שהיא השיבה בחיוב לתשובתך.

 

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

אוקטובר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM