יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
נורת אזהרה אדומה: את המצבר הזה לא תרכשו

אם יש דבר שהביקוש לו לעולם לא פוסק הוא מצברים לרכב. המציאות היא שהרכב שלכם לא יכול לתפקד ולשרת אתכם ללא מצבר תקין. המשמעות? אתם מחליפים אותו בכל שלוש או ארבע שנים. בדיוק מאחר ומדובר על חלק לרכב שכל נהג צריך, רבים מנצלים זאת ומציעים למכירה מצברים בצורה שאינה הוגנת ושקופה כלפיכם. בעוד ישנן חנויות שיציעו לכם מצבר לרכב חיפה או בכל עיר אחרת בצורה הוגנת, יהיו אלו שינצלו את הצורך שלכם. רגע לפני שאתם רוכשים את המצבר, דעו גם אתם לזהות את נורות האזהרה הבאות:

 

מצברים הנמכרים על ידי אנשים פרטיים

גם אם אתם מעוניינים במצבר חדש וגם אם במצבר משומש, ההמלצה החד משמעית היא לרכוש את המצבר מאדם פרטי. למרות שרבים כיום האנשים הפרטיים המנהלים יחסי מסחר אחד עם השני, עדיין מדובר על רכישת חתול בשק. אינכם יודעים מי האדם שמוכר לכם את המצבר, האם הוא מקורי, האם תעודת האחריות תופסת וכמה זמן המצבר עמד לפני שהוא נמכר לכם. צריכים מצבר לרכב חיפה? גשו לחנויות מתמחות ובעלות שם.

 

מצבר חדש בלי תעודת אחריות? לא!

תעודת האחריות למצב החדש אינה פריבילגיה, אלא זכות שיש לכם כצרכנים שרכשו מצבר חדש לרכבם. כל מצבר חדש שאתם רוכשים חייב להגיע עם תעודת אחריות שנעה בין 12 חודשים ל-20 חודשים. ישנו אדם פרטי או חנות לא מוכרת המציעים לכם מצבר במחיר מיוחד ומפתה אך ללא תעודת אחריות? במקרים שכאלו סביר כי המצבר שנמכר לכם אינו מקורי, שהוא משומש או שמי שמוכר לכם אותו אינו מפיץ מורש. המשמעות? התרחקו ממוכרים שכאלו!

 

מצבר ללא מספר מוטבע? לא ברכב שלכם

מצבר חדש ומקורי מגיע עם מספר מוטבע. אותו מספר יכול להיות עבורכם האינדיקציה כי מדובר על מצבר מקורי וחדש. במקום לרכוש חתולים בשק או להמר על טיב המצבר שלכם, בכל עת שאתם צריכים להחליף מצבר לרכב חיפה או בכל עיר אחרת, לכו מראש על חנויות מובילות ובעלות שם: הן אלו האמינות ביותר והן מציעות את המחירים ההוגנים ביותר.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM