יום שני, אוקטובר 18, 2021
נורות אזהרה: את טכנאי דודי השמש הזה לא תזמינו אליכם!

תוחלת החיים של דודי השמש עומדת על כ-12 שנים בממוצע. מה שמשפיע בין היתר על תוחלת החיים של הדוד הוא בעיקר דפוס השימוש שלכם: ככל שתתחזקו את הדוד בצורה טובה יותר הכוללת את ניקוי הקולטים על ידי טכנאי מנוסה, וכלל שתדאגו לכך שהדוד לא יהיה דולק לאורך שעות ארוכות, כך עולה הסבירות כי הוא יוכל לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר ולאורך שנים. קרה ואתם צריכים בכל זאת שירות של תיקון דודי שמש? רגע לפני שאתם מזמינים את הטכנאי, היזהרו מהטכנאים שעובדים בצורה לא אמינה:

הטכנאי שמאתר את התקלה כבר בטלפון

על מנת לאתר את התקלה שלכם בדוד ובכדי להעניק לכם תיקון דוד  שמש איכותי ומקצועי, חובה להגיע אליכם פיסית על מנת לבצע בדיקות בדוד. ישנם הטכנאים שרוצים לגזור קופון, כך שהם מראש מגדירים לכם תקלה קיימת בטלפון. לא ניתן לאתר כשלים או ליקויים בדוד מבלי לבדוק אותו פיסית. שימו לב כי הטכנאי יכול לתת לכם השערה, אך בשום פנים ואופן לא ניתן לתת איבחון חד משמעי. מטכנאים שכאלו? התרחקו!

הטכנאי שנותן לכם מחיר כבר בטלפון

בדיוק מאותה סיבה שלא ניתן לאתר כשלים וליקויים בדוד השמש שלכם בטלפון, לא ניתן גם לקבוע מחיר לתיקון. טכנאים שמראש נותנים לכם מחיר בטלפון הם טכנאים שרוצים להבטיח את סכום הכסף שהם יקבלו מכם מראש – דבר שמעיד על עבודה לא מקצועית ובעיקר לא אמינה. טכנאי הדוודים שעתיד להגיע לבצע אצלכם תיקון דודי שמש, יכול לתת הערכה כללית לגבי עלות התיקון, אך בשום פנים ואופן לא לקבוע אתכם מחיר מראש – לא לפני שהוא בדק את הדוד.

הטכנאי שלא יכול להציג בפניכם המלצות

הכלי החזק ביותר שלכם בתור לקוחות הוא להסתייע בהמלצות. בעוד ישנם טכנאים המפרסמים המלצות באתר האינטרנט שלהם, ישנם טכנאים שלא. על כן, דרשו בהמלצות מהטכנאי איתו אתם מדברים על מנת לקבל שיקוף לגבי טיב העבודות ושביעות הרצון של הלקוחות שכבר הסתייעו בשירות שלו. כך תוכלו להבטיח כי גם תיקון דודי שמש שיתבצע אצלכם יוציא אתכם מרוצים.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

אוקטובר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM