יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
מחירים של דודי שמש – מה קורה כשהזול מתגלה כיקר?

גם אתם מתקדמים אל דוד שמש? היתרונות הרבים של דוד זה ידועים לכל, וכעת עליכם למצוא את המתקין המוביל שיבצע עבורכם את ההתקנה. המון פעמים, המנגנון שלפיו מחפשים את המתקין הוא על פי מחירים של דודי שמש. רגע לפני שאתם נופלים בפח עם מחיר זול והתקנה לא איכותית, מה עליכם לבדוק?

 

התקנה זולה אינה בהכרח דיל מומלץ

החיפוש אחר הדיל המשתלם ביותר יכול להביא אתכם לא אחת למצוא דיל שמחירו אולי זול, אבל בטח שלא משתלם. חשוב מאד שתזכרו שהתקנה איכותית של הדוד תשרת אתכם הלאה לעוד המון שנים, בעוד התקנה שאינה איכותית תוליד לכם תקלות, ביקורים של טכנאים ובעיקר בזבוז רב של כסף שתוכלו לחסוך ובקלות. מחירים של דודי שמש משתנים בהתאם לאיכות שלהם ולאיכות ההתקנה: מתקינים לא מנוסים או כאלו שהתקנתם אינה יסודית, לבטח יגבו מחיר זול מאד שכלפי חוץ מפתה. לעומת זאת, המתקינים המנוסים שדואגים להתקנה יסודית ומבוקרת, יגבו מחיר מעט גבוה יותר – אך כזה שיעניק לכם שקט נפשי ומים חמים זמינים.

 

האם המחיר שאתם משלמים כולל אחריות?

כמו כן, חשוב לקחת בחשבון את סוגיית האחריות. ישנם המתקינים שיציעו לכם התקנה במחיר זול מאד, אך ההתקנה אינה כוללת כל אחריות. המשמעות? במידה וכעבור שבוע יצוצו תקלות כלשהן מכיוון הדוד, יהיה עליכם להזמין טכנאי שעבור ביקורו תצטרכו לשלם עלות נוספת. לכן, מחירים של דודי שמש יכולים להטעות, וחשוב להבין מה כולל המחיר ולא להתפתות מיד למחיר שמשתקף בפניכם כזול. התקנה איכותית היא התקנה עם אחריות – כזו שתעניק לכם גם שקט נפשי וגם שירות תיקונים במקרה ויהיה צורך.

 

אין קיצורי דרך בדרך למים החמים

התקנה של דוד שמורה רק לחוד החנית של המתקינים. מדובר על התקנה הדורשת הבנה מעמיקה החל מהתאמת נפח הדוד ועד שילוב הקולטנים במיקום אסטרטגי. השאירו את המלאכה לאנשי המקצוע המובילים, וזיכרו כי מחירים של דודי שמש שנראים תמימים וזולים, יכולים לעלות לכם ביוקר. הדרך אל המים החמים לא עוברת בקיצורי דרך, אלא בהתקנה מבוקרת ואיכותית.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM