יום שני, אוקטובר 18, 2021
לפני אישורי ההגעה: כך תדעו אם האורחים שלכם יגיעו אל האירוע

עריכת אישורי הגעה מומלצת על ידי מנהלי האירועים של כל אולמות אירועים בפתח תקווה ובכל הארץ. יחד עם זאת, אם גם אתם מעוניינים לדעת פחות או יותר כמה אורחים יגיעו אל האירוע שלכם, לפניכם הדרך לגלות זאת:

 

החברים ובני המשפחה: אורחים בטוחים!

לא משנה מה יהיה מזג האוויר, עד כמה מתחם האירועים רחוק ממקום המגורים וכמה לוח הזמנים צפוף: בני המשפחה שלכם והחברים הטובים ביותר יגיעו לחגוג אתכם את אירוע האהבה! רשימת המוזמנים שלכם הינה רשימה המורכבת ממכרים מכל השנים, כאשר חלק בלתי נפרד מהרשימה שייך למעגל הקרוב ביותר אליכם – זה שהיה שם מאז ומתמיד. למרות שאין באמת קיצורי דרך ועליכם לערוך את אישורי ההגעה בכל מקרה, דעו כי הסבירות שמעגל קרוב זה יגיע אל האירוע שלכם הינה גבוהה מאד.

 

מכרים רחוקים? תלוי בעונה וביום

ככל שמגעלי הקירבה הולכים ומתרחקים, כך גם המחוייבות של המוזמנים כלפיכם פוחתת. המון פעמים ישנם זוגות המציפים בפני מנהלי האירועים של אולמות אירועים בפתח תקווה את התחושה כי המכרים הרחוקים יותר, מגיעים או לא מגיעים אל האירוע על בסיס שיקול אחד: הנוחות שלהם. כאמור, מכרים רחוקים או מכרים מהעבר שלכם, לא אחת חשים פחות מחוייבות אל האירוע, ועל כן המון פעמים השיקול הינו הנוחות. כך, המון פעמים ניתן לראות כי באירועי הקיץ ישנה תנועה גדולה יותר בהשוואה לאירועי החורף, כמו גם האירועים הנערכים בימי חמישי שאליהם נוח יותר להגיע מאשר אירוע בתחילת השבוע.

 

מה קורה אם הברזתם מאירוע של האורחים שלכם?

ואפשר לשים את הקלפים על השולחן: מנהלי האירועים של אולמות אירועים בפתח תקווה יכירו לכם את המושג פוליטיקת האירועים. במידה ואתם הוזמנתם לא מזמן לאירוע של אחד המוזמנים שלכם ולא הגעתם אליו, הסבירות כי אורחים אלו יגיעו אל האירוע שלכם הינה נמוכה. מאחר ולא ניתן לצפות במאת האחוזים את סטטוס הגעת האורחים, עורכים את רשימות ההגעה שבאמצעותן ניתן לדעת מי מהאורחים מגיע בוודאות, אילו אורחים נאלצים לוותר על השתתפות באירוע ואילו אורחים טרם יודעים את סטטוס ההגעה שלהם.

 

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

אוקטובר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM