יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
טבעת אירוסין קלאסית או וינטאז' – מה כדאי?

אין כל ספק כי הפקת אירוע החתונה תהיה לך קלה הרבה יותר: בעוד הפקת האירוע מאחדת כוחות של שניכם יחד, בכל הקשור להצעת הנישואין אתה ניצב לבדך תוך שמצופה ממך לרגש, להפתיע ולקלוע לטעמה של האחת שלך. איזו טבעת תעניק לה: טבעת שנבחרה מתוך דגמים של טבעות אירוסין קלאסיות או טבעות וינטאז'?

 

כשאתה מכיר את בת הזוג שלך, קל לשדך לה טבעת

הבחירה בטבעת הקלאסית או בטבעת הוינטאז' היא בחירה שחייבת להיות מבוססת על דבר אחד בלבד: לא על טרנדים עכשוויים, לא על מחירים מפתים וגם לא על טעמכם האישי, אלא אך ורק על טעמה האישי של בת הזוג שלכם. טבעת אירוסין היא הרבה מעבר לתכשיט דקורטיבי, אלא תכשיט שהוא סמל לאהבה, כך שחשוב להבטיח שהטבעת שתעניקו תהיה טבעת שהולמת את טעמה האישי בתכשיטים. איך תדעו מה טעמה האישי? אלו מכם הנועזים יותר יוכלו להציץ במגירת התכשיטים שלה, ואלו שרוצים ללכת על בטוח: דברו עם החברות הטובות שלה.

 

הטבעת הקלאסית תהייה רלוונית תמיד

טבעות אירוסין קלאסיות, ללא כל קשר לטעמה האישי של בת הזוג שלכם, הן טבעות שתמיד יהיו קלאסיקה. הטבעות הקלאסיות הן טבעות הסולייטר – המאופיינות ביהלום אחד בודד הניצב במרכז הטבעת. אם אינכם סגורים במאת האחוזים לגבי הטעם של האחת שלכם בתכשיטים, ההמלצה הברורה היא לבחור בטבעת זו: היא עטופה בעיצוב אלגנטי וקלאסי מצד אחד, אך מהצד השני היא מודרנית ומרשימה. עם הטבעת הקלאסית לא ניתן לטעות וזה מה שללא כל ספק הפך אותה לקלאסית ולדגם המזוהה ביותר עם הצעות הנישואין.

 

טרנד הוינטאז': מגמה זמנית או כאן כדי להישאר?

אם בת הזוג שלכם חובבת תכשיטים ופריטי לבוש המזוהים עם מגמת הוינטאז', אין כל ספק כי טבעת אירוסין וינטאז' תפתיע ותשמח אותה. טבעות אלו מאופיינות בקו עיצובי נוסטלגי יותר – כזה המבוסס על טרנדים שנכחו בשנות ה-40. היתרון הגדול של טבעות הוינטאז' הוא שהן מיוחדות יותר ושכיחות פחות, והן מקוטלגות כטבעות מאד טרנדיות. הסגנון הייחודי הופך את הטבעות האלו להרבה מעבר לטבעות אירוסין – אלא לתכשיט של ממש המגולמת בו אימרה אופנתית.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM