יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
טבעות האירוסין – המיתוסים שכדאי מאד לא להקשיב להם

"אל תקנו טבעות זולות!"

מי אמר שלא ניתן לרכוש טבעות אירוסין? אחד המיתוסים הגדולים ביותר הינו בדבר עלות הטבעת. המון גברים בטוחים כי על מנת לזכות בלבה של האחת שלהם, עליהם להוציא סכום כסף אסטרונומי על טבעת. נוצר המון פעמים קישור שבין עלות הטבעת ובין רומנטיקה, כאשר טבעת במחיר זול נתפסת כאקט מאד לא רומנטי. כיום תוכלו לרכוש טבעות במחירים נוחים מאד ועדיין להעניק טבעת מרהיבה.

 

הטבעות בחו"ל הן הטבעות היפות ביותר

כלל וכלל לא נכון. חנויות התכשיטים בישראל מיישרות קו עם הטרנדים החמים בענף טבעות האירוסין, כך שתוכלו למצוא גם כאן דגמים בעלי מוטיבים דומים. מעבר לכך, חשוב לזכור שאחת הטבעות הפופולאריות ביותר בענף טבעות האירוסין היא הטבעת הקלאסית, שהיא כמובן על זמנית ואינה תלויה במקום או בזמן.

 

טבעת עם יהלום או פשוט כלום

למרות שישנם המון גברים שהחלום שלהם להעניק לאחת שלהם יהלום, עדיין לא מדובר על חוק הלכתי המחייב אתכם להעניק טבעת אירוסין בשיבוץ יהלום. בפועל, המון גברים בוחרים להעניק טבעת שכזו, איך אין זו חובה שעליכם למלא אחריה. ישנם גברים המעדיפים להעניק טבעות אירוסין ונשים המעדיפות לקבל טבעת נייטרלית וצנועה יותר. יהלום? לא בגדר חובה.

 

טבעת אירוסין מיד שניה זה מגניב

תרבות הוינטאז' והנוסטלגיה הגיעה גם לטבעות האירוסין. יחד עם זאת, חשוב לזכור שלמרות שרבים רואים בטרנדים של יד שניה כטרנדים מדליקים, ישנם דברים שלא מומלץ לרכוש כמשומשים. כך לדוגמא עם טבעות: תוכלו לדמיין לעצמכם אישה שהייתה שמחה לקבל טבעת שכבר נעשה בה שימוש? סביר שהתשובה היא שלילית. תוכלו לרכוש טבעת בעלת גוון וינטאז', אך כטבעת חדשה.

 

אפשר להציע נישואין גם בלי טבעת

לא משנה שהשנה היא 2017, שנשים לא מפחדות לרמוז על הצעת נישואין ושניתן להעניק טבעות אירוסין זולות: הצעת נישואין חייבת להיות עם טבעת אירוסין. ישנם אלו הסבורים כי ניתן להציע נישואין בהצעה ספונטית ללא טבעת, אך חשוב לדעת כי כל אישה מצפה לקבל טבעת ביום האהבה הפרטי שלה.

 

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM