יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
טבעות אירוסין זהב צהוב – הטבעת היקרה ביותר

רגע לפני שאתם חותמים על צ'ק גדול לפקודת חנות התכשיטים: יש לא מעט דגמים של טבעות אירוסין, כאשר הדרך למצוא את הטבעת לאחת שלכם היא על בסיס טעמה האישי, ולא על בסיס המחיר. טבעת יקרה לא בהכרח תשמח את האחת שלכם, בעוד טבעת הקולעת לטעם האישי שלה דווקא כן.

 

השתמש במנגנון סינון המחירים רק בסוף

את השלב הראשון בחיפוש טבעת האירוסין לבת הזוג שלך, כדאי להתחיל באופן הבא: דמיין לעצמך מצב שבו אתה יכול לרכוש טבעת ללא תקציב מוגדר מראש. שוטט בקטלוג הטבעות האינטרנטי ובחן דגמים שונים של טבעות אירוסין זהב צהוב, טבעות מזהב לבן, טבעות עם ובלי יהלומים. הסר כל דאגה מלבך בכל הקשור לעלויות ותקציבים, ונסה להבין איזו טבעת תשמח את בת הזוג שלך יותר מכל.

 

באופן זה, מגלים המון גברים שהבחירה שלהם לא הייתה בהכרח בטבעת היקרה ביותר. המון פעמים הבחירה בטבעת היקרה ביותר נעשית מתוך מחשבה כי מה שעולה יותר כסף, בהכרח יותר יפה או מתאים. בכדי לרכוש טבעת מרהיבה ומתאימה לאחת שלך, עליך להפעיל מסננים אחרים שאינם עלות הטבעת.

 

הקשב ללבך והקשב ללבה

אז איך בוחרים את הטבעת? לכל אישה יש את הטעם שלה – טעם שבא לידי ביטוי בטעם בלבוש, בהנעלה וכן, גם בתכשיטים. לא ניתן לקבוע מראש איזו טבעת אירוסין נשים היו שמחות לקבל, ועל כן לא ניתן לקבוע כי טבעת האירוסין היקרה ביותר תהיה גם זו היפה ביותר. לכן, נסה להבין איזו טבעת בת הזוג שלך הייתה שמחה לקבל במעמד הצעת הנישואין. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא או להציץ במגירת התכשיטים שלה וכך לקבל מושג כללי, או לחילופין להתייעץ עם חברותייה שלבטח יודעות איזו טבעת החברה הטובה ביותר שלהן מצפה לקבל…

 

טבעת זולה אל מול טבעת יקרה – מה ההבדל?

האם יש הבדל בין הטבעות? בכל הקשור לנראות הטבעות, במרבית המקרים הטבעות הזולות יותר הן אלו הנייטרליות – שאינן מעוצבות בעיצוב ייחודי ואינן כוללות שיבוצי יהלומים. זיכרו כי לא כל הנשים בהכרח רוצות לקבל טבעת מעוצבת ויוקרתית, וכי יש נתח גדול מאד של נשים שהיו שמחות לקבל טבעות אירוסין זהב צהוב שכל המהות שלהן היא סימבולית.

 

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM