יום רביעי, ספטמבר 29, 2021
המיתוסים הנפוצים על טבעות הנישואין

אז מה אתם כבר יודעים על טבעות הנישואין? מלבד העובדה שברור לכשם כשמש כי טבעות אלו קושרות אתכם בקשר אהבה נצחי, מה אתם עוד יודעים על הטבעות שמסמלות את האהבה הגדולה שלכם? ענף טבעות האירוסין וטבעות הנישואין הינו ענף שיודע לא מעט מיתוסים, ורגע לפני שגם אתם מגיעים אל חנות התכשיטים להתחדש בתכשיט הנצחי, הגיע הזמן לנפץ אותם:

 

הטבעות חייבות להיות מאותו סוג זהב

חנויות התכשיטים מחלקות את הטבעות לשני סקטורים: טבעות נישואין לגברים וטבעות נישואין לנשים. האם על הטבעות שאתם רוכשים להיות מאותו סוג זהב? כלל וכלל לא. מאחר וכל אחד מכם עתיד לענוד את הטבעת בנפרד, חשוב מאד שכל אחד מכם יתחבר אל הטבעת ויאהב אותה. אלו מכם שרוצים לשדר על אותו קו עיצובי יכולים, אך לא מדובר על חובה שעליכם למלא אחריה.

 

גברים עונדים בהכרח טבעות דקות

טבעות נישואין לגברים מגיעות בשלל עיצובים וברמות עובי שונות: טבעות עבות מאד, טבעות בינוניות וטבעות דקות. למרות שישנה נטייה לחשוב כי גברים עונדים אך ורק טבעות נישואין דקות, דעו כי ישנו נתח לא מבוטל בכלל של גברים שמעדיפים לענוד טבעת עבה. אותם גברים מגלים במרבית הפעמים חיבה לתכשיטים ואין בכוונתם להצניע את הטבעת, אלא ליהפך: הם מעוניינים להחצין אותה ואת מה שהיא מסמלת.

 

טבעות הנישואין יקרות יותר מטבעות האירוסין

אז אילו טבעות יקרות יותר – טבעות הנישואין או האירוסין? לא ניתן לקבוע איזו טבעת יקרה יותר אך ורק על פי התכלית שלה ומה היא מייצגת. מחירי הטבעות מבוססים על מספר אלמנטים, כאשר הבולטים ביניהם הם סוג הזהב, האם הטבעת עוצבה על ידי מעצב אישי או לא, האם היא משובצת יהלומים ועד כמה היא בעלת עיצוב ייחודי. על כן, יכולים להיות מקרים בהם טבעת הנישואין תהיה יקרה יותר ומקרים אחרים בהם היא תהיה זולה יותר.

 

אין טבעות נישואין בחנויות בוטיק

טבעות נישואין לגברים וגם לנשים ניתן לרכוש כיום בחנויות הבוטיק. בעוד ישנן רשתות גדולות המציעות למכירה טבעות נישואין של המותגים הגדולים, ישנן גם החנויות של מעצבי הבוטיק המציעים דגמים ייחודים ונדירים.

 

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

ספטמבר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM