יום שני, אוקטובר 18, 2021
היתרון שברכישת טבעת האירוסין והנישואין בחנות אחת

הטבעות הן חלק בלתי נפרד מאירוע החתונה שלכם: תחילה הייתה זו טבעת האירוסין שנרכשה רק על ידך, וכעת אתם עושים את הצעד המרגש המשותף שלכם עם רכישת טבעות אירוסין מעוצבות. דעו כי ישנם לא מעט יתרונות לרכישת הטבעות באותה החנות, והנה הם לפניכם:

 

ליווי אישי המבוסס על היכרות מעמיקה

התחנה הראשונה בחנות התכשיטים הייתה רכישת טבעת האירוסין. רכישת טבעת האירוסין היא רכישה ארוכה יותר ומעמיקה יותר בהשוואה אל רכישת טבעות אירוסין מעוצבות. במעמד רכישת טבעת האירוסין מספיקים הגברים להתיידד עם צוות המוכרים וכך נוצרת לה היכרות וחוויית רכישה מאד טובה. בעת שתחזרו אל אותה חנות התכשיטים והפעם ביחד, תוכלו ליהנות מאותה חוויית שירות המבוססת על היכרות אתכם. עד לרגע זה שמע צוות המוכרים בחנות על האחת שלך, אך כעת הם גם יזכו להכיר אותה ולראות מי ברת המזל שקיבלה את הטבעת…

 

טבעות המתכתבות אחת עם השנייה

בחנויות של מעצבים הדוגלים בקו בוטיקי וייחודי יותר, תוכלו למצוא פחות או יותר את אותו קו מוביל המאפיין את הטבעות בחנות. רכשת לבת הזוג שלך את טבעת האירוסין בקו מסוים? כעת, עם רכישת טבעות אירוסין מעוצבות, יהיה ניתן לרכוש טבעת המתכתבת עם טבעת האירוסין. כך נוצרת לה הרמוניה ייחודית והתכתבות בין טבעת האירוסין וטבעת הנישואין. מאחר ומדובר על טבעות שלא הולכות לרדת מהיד לנצח, כן חשוב שיהיה באלנס וקו מקשר בין הטבעות, ואת זה תוכלו להבטיח עם רכישת טבעות מאותה החנות.

 

אפשרות להנחה משמעותית

ואם לא די בכך, בעת שאתם לקוחות חוזרים סביר כי תקבלו גם הנחה משמעותית. בעת שאתם רוכשים את טבעת האירוסין וטבעות הנישואין בחנויות שונות, אתם מגיעים אל החנות כלקוחות המגיעים בפעם הראשונה. מנגד, רכישה של הטבעות באותה החנות הופכת אתכם ללקוחות חוזרים – מה שמבטיח לכם יחס VIP ושירות יוצא מן הכלל. המון פעמים בעלי החנויות מעוניינים לפנק את הזוגות ולפרגן להם באחוזי הנחה או מתנה במעמד הרכישה. איך שלא יהיה: מחנות התכשיטים אתם יוצאים עם טבעות אירוסין מעוצבות!

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

אוקטובר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM