יום שני, אוקטובר 18, 2021
הזול לא תמיד מתגלה כיקר: רוכשים טבעת אירוסין בזול!

כצרכנים נבונים, כבר למדתם שלא אחת הזול מתגלה כיקר. אם גם אתם רוצים לרכוש טבעות אירוסין מהבורסה במחירים נוחים ומבלי לקרוע את הכיס, דעו כי תוכלו לעשות זאת ודי בקלות.

 

הנחות על דגמים נבחרים:

 

אחת הדרכים שלכם לרכוש טבעות אירוסין מהבורסה במחירים זולים היא עם מבצעים. כמו בענפים אחרים לרבות ענף מוצרי החשמל או הטקסטיל, גם בענף טבעות האירוסין ישנם מבצעים עונתיים המעניקים לכם את הזכות לרכוש טבעת במחיר מפתיע. עם גלישתכם באתר האינטרנט של חנות התכשיטים הנבחרת, תגלו בעצמכם כי מסומנים דגמים ספציפים כדגמים בהנחה. המשמעות? אתם זוכים לרכוש דגמים נבחרים בעלות נוחה משתוכלו לדמיין. חשוב לציין כי הדגמים המוצעים לכם במחירי מבצע אינם דגמי סוג ב', אלא דגמים שרוצים לקדם ולהנגיש לקהל הגברים הנרגשים.

 

מוותרים על שיבוץ יהלומים:

 

ישנן דרכים מומלצות להוזיל דרכן את עלות הטבעת וישנן דרכים פחות מומלצות. אם ישנו טיפ שתשמעו לבטח מכל מכר שלכם ומכל מוכר בחנות התכשיטים, הוא לא לוותר על שיבוץ יהלומים בטבעת. למרות שהיהלומים הינם האלמנט המשפיע ביותר על עלות הטבעת, עדיין תוכלו לשלוט במחיר הטבעת. איך עושים זאת? אם המגמה שלכם היא לרכוש טבעת זולה יותר, תוכלו לבחור מראש בטבעת שאינה משובצת ביהלומים רבים, אלא ביהלום אחד בלבד. טבעת הסולייטר, טבעת האירוסין הקלאסית ביותר, הינה טבעת עם יהלום אחד במרכז הטבעת.

 

בוחרים דגם יותר קלאסי ופחות מעוצב:

 

ואפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא לבחור בטבעת בעלת עיצוב נייטרלי יותר. טבעות אירוסין מהבורסה המוצעות למכירה יכולות להיות טבעות מעוצבות וייחודיות, אך גם יכולות להיות טבעות קלאסיות יותר. שימו לב כי על מנת לרכוש טבעת זולה, אינכם צריכים לבצע השוואת מחירים הנפרסת על פני חודשים רבים, אלא שתוכלו ללכת מראש על דגם צנוע יותר מבחינה עיצובית, מה שיעניק לכם את ההוזלה המתבקשת. כמו כן, דעו כי ישנן גם חנויות תכשיטים המציעות מראש קטלוג שלם של טבעות זולות, כך שתוכלו לתפקס על סקטור זה ולבחור מהר יותר את הטבעת.

0 Comments

Leave a Comment

לוח שנה

אוקטובר 2021
א ב ג ד ה ו ש
« אוג    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

רוצים להיות חברים שלנו

GOOGLE PLUS

PINTEREST

FLICKR

INSTAGRAM